SIGNAll_FM NIGHT - Open Air 2022

Párty
Nové Mesto nad Váhom
-

Deep drum&bass udalosť slovenského leta je tu 🔥 Fakt! Ani neváhaj, lebo kvalitnú masáž basovými linkami si vychutnáš poslednú augustovú sobotu v krásnom open-air areáli Pláž Koliba - Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom pod hlavičkou drum&bassovej show SIGNAll_FM.

Úprimne? Ten zvuk, kopec dubplatov, čerstvých vecí a neskutočnej deep energie, ktorý ťa čaká sa aj tak nedá opísať slovami. Na túto XXL zostavu sme naozaj hrdí 🤩

DLR (UK) je absolútna topka. Kto ho zažil, chce to znova! Prísny bristolský drum&bass sound plný funku na jeho labeli Sofa Sound Bristol je toho dôkazom. Pri jeho sete sa nezabudni pripútať, bude to jazda.

Submotive (UK) je polovica projektu Ulterior Motive a nerozlučný parťák legendárneho Goldieho, s ktorým majú projekt Submotive. James je excelentný zvukový inžinier, producent a výborný dj. C’mon, jeho veci vychádzajú na Metalheadz.

Arkaik (UK)? Ale no tak! Na Zelenej Vode si ho s nami už zažil/a. Už pred 4 rokmi to bolo mega dobré. Dnes je tento deep minimalista ešte o niekoľko levelov ďalej a padne ti z neho sánka.

▶ Večne vysmiaty a plný energie. Philth (UK) okrem iného reprezentuje značku Dispatch a okrem parádnej produkcie je známy ako extra šikovný DJ, na ktorého sety chodia už roky davy ľudí.

Wingz (AT) je veľký talent zo susedného Rakúska. Doma je na Overview Music, takže je ti jasné, že jeho produkcia je prvá trieda vo svojej kategórii.

Vstupenky

Odporúčané akcie