Kontakt

Prevádzkovateľ portálu codnes.sk

WEBkomplex s.r.o.
Bojnická cesta 31
971 01 Prievidza

http://www.webkomplex.sk/

E-mail: info@codnes.sk

Mobil: 0910944414

Majiteľ portálu a kontakt na inzerciu: 24hodín s.r.o.

Portál vytvorila a prevádzkuje kreatívna web agentúra WEBkomplex.sk. Samozrejme nerobíme to sami, ale pomáha nám s obsahom veľa dobrých a zaujímavých ľudí, ktorých dianie v našom regióne zaujíma. Portál codnes.sk má za úlohu monitorovať kultúrne a športove akcie v Prievidzi a jej okolí a priblížiť v čo najväčšej kvalite obsahu širokej verejnosti. Chceme byť aktuálnym zdrojom noviniek a informácií o akciách, koncertoch, párty a zaujímavostiach z oblasti hudby, kultúry, vzdelávania a športu v meste Prievidza a jej okolí.

Organizujete podujatie a chcete ho bezplatne uverejniť na codnes.sk?

Ako na to:

Pridajte podujatie cez formulár pridať akciu. Čím viac informácií o podujatí, tým lepšie. Čitateľov zaujíma najmä : krátky text, miesto, dátum a hodina konania a vstupné. Dôležitý je obrázok (flyer, fotka…), máte väčšiu šancu, že Vašu akciu bude vidno. Všetko čo može obsah zatraktívniť je len bonus pre Vás a hlavne návštevníka – linky na youtube, vimeo, soundcloud a pod.

Chceme sa zlepšovať, rozširovať naše služby a zameranie. Radi príjmeme medzi seba ľudí, ktorých hudba, kultúra a šport napĺňa tak ako nás, a ktorí majú aspoň trochu chuť pomôcť. Preto nás neváhajte kontaktovať a zasielajte nám akékoľvek otázky, nápady alebo postrehy.
Chete pre nás fotiť? Chcete pre nás písať? Ozvite sa nám!

Stránka codnes.sk stále prechádza vývojom, snažíme sa ju vylepšovať, robiť prístupnejšou, pridávať funkcie a rozširovať obsah.

Vaše komentáre, nápady, námety a pripomienky nám môžete posielať prostredníctvom stránky na facebooku, e-mailom alebo ak nás poznáte, oslovte nás osobne.

Logá na stiahnutie: vo formáte Ilustrator, eps a vo formáte PDF v balíku + design manual na stiahnutie tu.