VINTAGE BÁL KC COOLTAJNER

Koncerty
Považská Bystrica
-

OZ Cooltajner vás srdečne pozýva na 1. považskobystrický mestský Vintage Bál, ktorý sa uskutoční 22. februára 2020 od 19:00 v estrádnej sále domu kultúry v Považskej Bystrici.

Tento bál je výnimočný z viacerých hľadísk, v prvom rade s ohľadom na dress code: šatník je oproti bežným plesom voľnejší a ponúka väčšiu kreativitu s dôrazom na prvorepublikovú módu, alebo módu 20., 30. a 40. rokov minulého storočia (viac inšpirácií na www.cooltajner.sk).

V druhom ohľade je bál výnimočný hudobnou produkciou: hlavnou časťou večera bude sprevádzať Big Band Orchestra - živý orchester zložený z 20 hudobníkov a hudobníčok, ktorí zahrajú tie najznámejšie swingové, ale aj moderné hity. Počas večera bude Big Band Orchestra dopĺňať jazzová muzika vo foyer a živá klavírna produkcia v kaviarni.

Pre návštevníkov bude zároveň prichystaných množstvo drobných prekvapení, nebude chýbať fotokútik, someliér a beerpoint, fajčiareň pre gentlemanov s možnosťou zakúpiť si cigary a dútniky, polnočná tombola a po polnoci sa bál zmení na jeden veľký retro tanečný maratón.

Čo všetko je v cene vstupenky:

- v prvom rade kvalitná hudobná produkcia
- welcome drink
- občerstvenie formou celovečerného bohatého bufetu
- káva alebo čaj podľa vlastného výberu
- minerálna voda
- víno alebo pivo podľa vlastného výberu (fľaša vína alebo tri pollitre ležiaku)

Tento umelecký večer podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom Kultúrneho centra Cooltajner.
Vstupenky

Odporúčané akcie