Juju Planet Dub feat. Žito

Koncerty
Nové Mesto nad Váhom
-

Jedinečné spojenie experimentálno - elektronickej hudby z world music, spájajúce ľudové rytmy z celého sveta s nádychom Psy Dubu, doprevádzané s masívnou basovou linkou, dochutené indickým sitár a slovenskými folklórnymi spevmi.

Juju planet Dub alias Jozef Hnidzík je producent a hudobník, ktorý neustále skúma a experimentuje s universum zvukov a tónov, čím vytvára hudbu bez hraníc.
JujuVerse je multikultúrna fúzia Dub-elektra a ethna z hlbokých sub basom ochutený psychedelickými zvukmi, doprevádzané indickým Sitár.

V roku 2015 sa zrodilo čarovné spojenie elektroniky so slovenským folklórom ~ JujuPlanetDub & FS Žito ~ stretáva sa tu slovenský folklórny spev s dub elektronikou.
najnovsie spoločné EP - Zrkadlo ~JujuPlanetDub & Žito - vyšlo v Decemberi 12, 2023.

Tu je malá ochutnávka ~ https://jujuplanetdub.bandcamp.com/.../zrkadlo-juju...

Folklórny súbor Žito pôsobí v Piešťanoch od roku 2012. Odvtedy sa aktívne zapája do kultúrneho života na Slovensku. FS Žito sa zameriava na tvorbu tancov z rôznych regiónov a zachováva staré zvyky a tradície.

V roku 2015 vznikol spoločný projekt s JujuPlanetDub & FS.Žito, kde hlavnou myšlienkou bolo spojiť elektronickú hudbu so slovenským folklórom.

 

Vstupné 10,- €

Rezervácie miest a vstupeniek : info@bluenote.sk

Vstupenky

Odporúčané akcie