Gospel family - Hostia: Sima Magušinová a Daniel Špiner

Koncerty
Trenčianske Teplice

43 ľudí, ktorí tvoria The Gospel Family nás poctia návštevou a predstavia nám ich gospelový súbor, ktorý svojim hlasom rozozvučí priestory Kursalonu a srdcia každého z nás. Na pódiu spolu s nimi privítame aj dvoch výnimočných hostí, Simu Magušinovú a Daniela Špinera.

The Gospel Family vyniká svojim pestrým repertoárovým zameraním s výrazným akcentom na kresťanskú interpretačnú a hudobnú tvorbu. Zbor vznikol v roku 2007 a jeho repertoár tvoria prevažne tradičné gospelové "evergreeny", ale aj klasika, pop, slovenské chrámové piesne, ako aj zborové chorály či iné rôzne štýly piesní. Umeleckým vedúcim je Juraj Hort, s ktorým majú za sebou množstvo koncertov.
Ich hostia sú talentoví umelci Sima Magušinová a Daniel Špiner. Sima Magušinová je známa slovenská pesničkárka a začiatok jej hudobnej kariéry je previazaný práve s gospelom. Sima sa v roku 2009 stala víťazkou hudobnej súťaže Gospel talent s piesňou Nádherný svätý a po výhre začala s hudobnou produkciou. Na svojom konte má množstvo ocenení, niekoľko úspešných turné a vydaných albumov. Spievanie nie je pre ňu len záľuba, ale aj poslanie a dar od Boha. Daniel Špiner patrí k vyhľadávaným slovenským skladateľom a inštrumentalistom a medzi najtalentovanejších klaviristov mladej generácie.

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou: 29€
VIP box B pre 4 osoby s miestenkou: 116€

Predstavenie je súčasťou festivalu 78. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Vstupenky

Odporúčané akcie