Čarovné ostrohy s kapelou - Folklórna show v modernom šate

Koncerty
Trenčianske Teplice

Spojenie tradičného slovenského folklóru a moderného umenia. To sú Čarovné ostrohy. Ich energické vystúpenie vás nadchne a postaví zo stoličky. Špičkový tanečníci spolu s kapelou predvedú folklór v modernom, rockovom podaní. Tanečná umelecká skupina má 20 tanečníkov a 8 muzikantov, ktorí majú za sebou cez 800 vystúpení v 16 krajinách.

Peter Živner je zakladateľ a zároveň choreograf tejto skupiny, ktorá reprezentuje slovenský netradičný folklór doma, ale aj v zahraničí a je považovaná za zakladateľov folklórnej moderny. V roku 2010 sa prepracovali medzi desiatku finalistov súťaže Česko – slovenská Talentmánia, vďaka čomu sa ich tanečné majstrovstvo dostalo do širšieho povedomia publika a svojimi dynamickými vystúpeniami si získali srdcia divákov. Hudobne sa na ich vystúpeniach podieľa známy skladateľ a elánista Ľubo Horňák.
Ich najväčšie úspechy sú otváranie MS v ľadovom hokeji v Bratislave, otváranie Olympijského domu v Londýne a mnoho iného... Za pomerne krátky čas svojej existencie stihli excelovať v niekoľkých výnimočných tanečných a divadelných predstaveniach na domácej i svetovej scéne a tým si získali nejedného nadšenca tohto netradičného spojenia. Diváci ich môžu poznať aj z televíznej šou Let´s Dance, kde viackrát otvárali vysielanie svojou choreografiou.

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou: 29€
VIP box B pre 4 osoby s miestenkou: 116€

Predstavenie je súčasťou festivalu 78. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Vstupenky

Odporúčané akcie