Iniciatíva Creativa trhy 2019 - Trenčín

Iné akcie
Trenčín
-

Už od 11. do 13.10. bude Trenčín opäť mestom módy. Tentokrát však trošku kreatívnejšej, ženskejšej, ekologickejšej a v neposlednom rade takej, ktorá pomôže aj ľuďom v núdzi. Mierové námestie bude totiž na tento víkend patriť Iniciatíve Creativa, čo je názov projektu, ktorý zabaví nielen autorky, ale aj divákov.

Všetky prihlásené výtvory budú teraz dostupné na predajnej výstave, ktorá sa začne už v piatok 11.10. od 13:30 na Mierovom námestí. Okrom toho, že porota vybrala víťazky, tak bude ocenených aj 30 najinšpiratívnejších výtvorov. Výťažok z predaja pritom pôjde na dobrú vec a poputuje ľuďom v núdzi. Na predajnej výstave však budú dostupné aj iné handmade výrobky. O zábavu sa postará aj pestrý kultúrny program určený pre všetky vekové kategórie a kvalitné tradičné a aj sladké občerstvenie.

V sobotu od 14:00 bude opäť pestrý program pre deti v podaní Šaša Jara a pre dospelých vystúpi skupina Paľa Drapáka. Každí, kto si v stánkoch zakúpi handmade výrobok dostane losovací anketový lístok a v sobotu môže hrať o hodnotné ceny: víkendový wellness pobyt, kávovar, vankúše a ďalšie zaujímavé ceny.

Posledný deň Iniciatívy Creativa sa zavŕši na Trenčianskom hrade workshopmi pre verejnosť, líčením pre dámy, či výstavou slovenských krojov a krojovaných bábik.

V Trenčíne tak návštevníkov čakajú tri dni plné zábavy, kultúry, tradícií, ale hlavne šikovnosti slovenských dievčat a žien.

Odporúčané akcie