SUNFESTIVAL

Festivaly
Trenčianske Jastrabie

Obec Trenčianske Jastrabie z pod pohoria Inovca, kde sa nachádza známa turistická chata Inovec, usporadúvala viacero úspešných ročníkov koncertovania známych mien hudobnej scény ako napr. Helena Vondráčková, Kollárovci, Desmod, Kmeťoband, Drišľakovci a iní. 

Na 1.ročníku SunFestivalu Open Air privítame po 5 rokoch opäť skupinu Kollárovcov a svoj exkluzívny koncert pod holým nebom odkoncertuje Patrik RYTMUS Vrbovský, ktorý do nášho regiónu zavíta vôbec po prvý krát. Tento rok chceme zvýšiť úroveň z posledných rokov a prilákať tak fanúšikov nielen z obce, okolia, ale z celého Slovenska na známe hudobné skupiny a spevákov zo Slovenska a ponúknuť kvalitné gastro špeciality od spoločnosti La Casa Del Gusto, ktoré nám bude pripravovať známy šéfkuchár Dalibor Porubský, ktorý momentálne pripravuje svoje špeciality na ostrove Tenerife v známej reštaurácii Loco Parrillero. 

Vychutnať si budete môcť koncerty priamo pod holým nebom na futbalovom ihrisku a po vystúpeniach bude nasledovať afterpárty so známym DJ Milanom Lieskovským a DJ Markusom. Festival ponúka kultúrne vyžitie nielen dospelým ale aj deťom. Pripravené budú kolotoče, maľovanie na tvár, špeciálne rozprávkové postavičky Transformers a Unicorn, ktoré majú unikátnu výšku až 3m, detská diskotéka a interaktívne súťaže so skvelým moderátorom a šašom a jeho Šašo Show. Deti iste poteší známa detská skupina PaciPac a zatancovať si budú môcť s detskou skupinou Bambula. 

LineUp: 

13:00 - Šašo Show, interaktívne súťaže, festivalová diskotéka 

14:30 Bambula 

15:00 Paci -Pac 

16:00 - FS Trenčan 

17:00 - Vlasta Mudríková 

18:00 –Kollarovci 

19:00 –Kmeťoband 

20:00 - Patrik Rytmus Vrbovský 

21:00 – DJ Milan Lieskovský 

00:00 – DJ Markus Afterparty


VIP - zahrňuje pobyt vo VIP zóne - osobné stretnutie s interpretmi, vlastný bar, vlastné sedenie, vlastné wc

Ceny: deti do 12 rokov zdarma, ZŤP 50% zľava

Parkovanie priamo pri festivale. Pri príchode budete navigovaní zamestnancami festivalu. Parkovné 2 eur/neobmedzene Pre navigovanie na miesto festivalu napíšte: Futbalové ihrisko Trenčianske Jastrabie, alebo navštívte https://www.sunfestival.sk/

Vstupenky

Odporúčané akcie